Pies którlewski Corgi – film

Pies którlewski Corgi - film

The Queen’s Corgi to uroczy i kolorowy film animowany, w którym występuje cała gama uroczych psiaków i historia o kudłatym psie. Choć akcja filmu rozgrywa się w pięknym Londynie, nie brakuje w nim niesmacznych momentów i oklepanych komunałów. Jednak kolorowe koty i londyńska sceneria rekompensują te niedociągnięcia. To wciąż uroczy i zdrowy film familijny, który warto obejrzeć.

The Queen’s Corgi” opowiada o przygodach Rexa, ukochanego psa królowej Anglii. Jako „najlepszy pies” w pałacu Buckingham, Rex jest uwielbiany przez królową. Jednak Rex denerwuje trzy inne psy królowej, Nelsona (Anthony Skordi) i Margaret (Lin Gallagher). Rex gubi się w Londynie, a po niefortunnym incydencie z monarchą wyrusza na poszukiwanie przygód, by połączyć się z ukochaną. W trakcie tej przygody Rex dowiaduje się wiele o sobie.

Zostanie utworzona lista podobnych filmów, a każdy z nich zostanie ułożony według podobieństwa. Tematyka filmu będzie połączeniem tematów związanych z psami, takich jak Boże Narodzenie, królowa Anglii i przygoda. Prawdopodobnie pojawi się w nim także kilka scen z udziałem corgi królowej. A skoro już tam jesteś, to może zauważysz na liście złotego Pembroke pen lub Welsh Corgi!

Postępowanie Rexa wprawia królową w zakłopotanie. W rezultacie Charlie, który jest zazdrosny o pozycję Rexa, wywabia go z pałacu za pomocą fałszywego poszukiwania psa. W końcu Rexowi udaje się uwolnić i walczyć z Tysonem, dużym buldogiem, który prowadzi hodowlę. Oba psy walczą, ale kończy się to nieudolnym patem.

Warto zobaczyć:

Z pewnością Cię zainteresuje:  Welsh Corgi Pembroke - usposobienie
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Mieszaniec Owczarka niemieckiego i Corgi

Mieszaniec Owczarka niemieckiego i Corgi

Next Post
Corgi - ogon

Corgi – ogon

Related Posts